Producent naszywek – kontakt

Firma Imar od wielu lat dostarcza producentom odzieży i klientom prywatnym atrakcyjne, trwałe dodatki krawieckie. Naszą specjalnością jest produkcja przywieszek do suwaków, a także produkcja breloków, emblematów i wszywek odzieżowych. Na ofertę składają się niezwykle zróżnicowane produkty, takie jak naszywki na odzież z miękkiego PVC, drukowane czy nawet fluorescencyjne, a także praktyczne breloki do kluczy z wzorem wybranym przez klienta.

Każdy klient, który zdecyduje się na zrealizowanie u nas swojego projektu naszywek, breloczków, przywieszek czy wszywek do odzieży, może liczyć na indywidualne traktowanie i efekt w postaci produktów najwyższej jakości.

Minimalana wartość zamówienia to: 500 PLN

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości.

Dane kontaktowe:

IMAR s.c.

ul. Sportowa 2a

59-500 Złotoryja

tel./fax 76 878 37 81

tel. kom. 604 45 91 89

e-mail: biuro@imarsc.pl

e-mail: ksiegowosc@imarsc.pl

 

Napisz do nas:

Imię i nazwisko
pole wymagane

Telefon
pole wymagane

Email
pole wymagane

Treść wiadomości
pole wymagane

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.imar-naszywki.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IMAR S.C. S. MAJEWSKI, P. PODLASKI, 59-500 Złotoryja, Sportowa 2 A udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@imarsc.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny.

Mapa dojazdu: