Wszywki do odzieży

Wszywki do odzieży

Klientom oferujemy wysokiej jakości wszywki do odzieży, w tym wszywki na t – shirty, kurtki czy spodnie. Produkty wykazują dużą odporność na ścieranie i wilgoć. Sprawdzą się jako element na odzieży roboczej lub jako sposób na wyrażenie siebie.

Wszywki reklamowe i ozdobne

W bogatej ofercie naszej firmy znajdą Państwo wszywki ozdobne w szerokim wyborze wzorów, kształtów i kolorów. Umieszcza się je między innymi na czapkach, bluzach, torbach czy kurtkach, nadając im w ten sposób niepowtarzalny i oryginalny wygląd. Świetnie sprawdzą się jako detale, które uzupełniają tekstylne gadżety reklamowe, takie jak koszulki firmowe czy czapki z daszkiem. Można ich również użyć do urozmaicenia swoich prywatnych ubrań i dodatków, personalizując je w ten sposób. Jeżeli zależy Ci na tym, aby emblemat był bardzo widoczny wybierz naszywki na zamówienie – w przeciwieństwie do wszywek, które są delikatną ozdobą, naszywki są widoczne na pierwszy rzut oka.

Wszywki chorągiewki

Wszywki chorągiewki to sposób na przekazanie informacji handlowej. Nazwa tych specjalnych metek wynika z podobieństwa do prawdziwych chorągiewek – z jednej strony mocowanych w szwie tkaniny, z drugiej – swobodnie powiewających na powietrzu.  Wszywki chorągiewki najczęściej stosowane są przed producentów odzieży. Znajdują zastosowanie w znakowaniu sprzętu sportowego i galanterii. Na wszywce znajdziemy informacje o składzie, producencie i sposobie konserwacji ubrań.

Produkcja wszywek – dlaczego my?

Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, które pozwalają nam na produkcję wszywek zgodnych z oczekiwaniami Klienta. Nasze portfolio to dziesiątki realizacji wykonanych zarówno dla osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Usługi świadczymy w woj. dolnośląskim, ale towar dostarczamy Klientom z całej Polski. Realizujemy zamówienia od Klientów od minimalnej wartości 500 PLN. Zapraszamy!