O firmie Imar - Naszywki

O firmie Imar - Naszywki

Firma Imar istnieje od 1993 roku. Naszą specjalnością jest produkcja naszywek, wszywek i dodatków krawieckich z elastomeru. Na przestrzeni lat zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu do perfekcji doprowadziliśmy technikę produkcji wszystkich wyrobów.

Oferujemy różne rodzaje dodatków i rozszerzyliśmy gamę wzorów. Wytwarzamy naszywki na zamówienie, których kolorystyka i design są zaprojektowane zgodnie z potrzebami klienta. Są to zarówno naszywki reklamowe, jak i dekoracyjne dodatki krawieckie do nowych kolekcji czapek, plecaków czy ubrań.

Ćwierć wieku działalności firmy zaowocowało zmianami w asortymencie, zapleczu maszynowym oraz technikach wytwarzania. Dziś jesteśmy znani już nie tylko jako producent naszywek. Do naszej oferty dołączyła również produkcja tzw. elastomerów metodą wtryskową. Zajmujemy się wykonawstwem takich produktów jak breloki do kluczyetykiety plastikowe, przywieszki do zamków, paski na rzep, przeznaczone m.in. do zapinania mankietów, i inne dodatki.

Niezależnie jaki produkt u nas kupujesz – wybór usług Imar to gwarancja perfekcyjnie wykonanego zlecenia. Polecamy zapoznanie się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do współpracy.

Minimalna wartość zamówienia to: 500 PLN