Naszywki na plecaki

Naszywki na plecaki

Naszywki na plecaki są ciekawym sposobem na dokumentowanie swoich osiągnięć np. w turystyce, sporcie czy zaliczonych koncertach. Nasza oferta to naszywki na plecaki, które sprawdzą się zarówno w odzieży firmowej, jak i codziennej. Dzięki nim stworzysz efektowną i trwałą kompozycję, która podkreśli Twój charakter.

Kolorowe naszywki w stylu lat `90

Naszywki to jeden z najbardziej charakterystycznych trendów lat `90. Ich popularność jest wprost proporcjonalna do wzrostu popularności kultury Grunge. Plecak z kolorowymi naszywkami nosił Kurt Cobain (nieżyjący wokalista Nirvany) oraz brytyjska top modelka Kate Moss. Obecnie trendy te wracają do łask. Obok luźnych t – shirtów bardzo modne są naszywki na spodnie, katany i inne części garderoby. Jeżeli chcesz odmienić swoją garderobę niewielkim kosztem, zainwestuj w kolorową naszywkę.

Naszywki na potrzeby firm i eventów

Naszywki na potrzeby firm i eventów powstają z polimerowych tworzyw sztucznych, tzw. elastomerów. Są nierozpuszczalne, odporne na promieniowanie UV i wilgoć. Jeżeli chcesz uczcić jakieś wydarzenie (np. przygotowałeś pamiątkowe plecaki dla dzieci biorących udział w zawodach), zgłoś się do nas. Naszywki wykonamy szybko i sprawnie z dbałością o każdy szczegół. Wystarczy, że powiesz nam czego oczekujesz, a my wykonamy naszywkę.

Zapraszamy do współpracy!