Breloki do kluczy

Breloki do kluczy

Chociaż większość osób niechętnie się do tego przyznaje, znajdujemy ogromną radość w drobnych i pozornie nieprzydatnych, ale pięknych przedmiotach. Nasze breloki do kluczy wyróżnia wyjątkowa estetyka, ciekawy projekt graficzny, a często pozytywne akcenty, które wywołują mimowolny uśmiech.

Breloki reklamowe

Breloki reklamowe to świetny pomysł na promocję firmy albo prezent, zarówno dla pracowników, jak i dla Klientów. Ta ostatnia funkcja cieszy się coraz większą popularnością z uwagi na niskie koszty produkcji prezentu w stosunku do jego wysokiej wartości reklamowej. Breloki reklamowe mogą zawierać dowolną grafikę, logo firmy, nazwę promowanego produktu czy dane adresowe. W ofercie mamy breloki do kluczy jednostronne i dwustronne, zarówno na łańcuszkach tradycyjnych, jak i na kulkowych.

Breloki na łańcuszku

Breloki na łańcuszku pełnią rolę modnego gadżetu, za pomocą którego można wysłać światu komunikat o swojej pasji lub upodobaniach. Breloczki do kluczy w kręgu pasjonatów są traktowane jako gadżety kolekcjonerskie – mają wartość sentymentalną, niektóre są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Oprócz tego pełnią również funkcje użytkową. Dzięki nim rozwiążesz odwieczne problemy ze znalezieniem kluczy. Wiele osób stosuje je jako przywieszki do suwaków, które ułatwiają odpinanie kieszeni. Breloczki na łańcuszku mogą też być miłym prezentem lub pamiątką z wyprawy.

Breloki silikonowe

Breloki silikonowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest odporność na czynniki zewnętrzne, np. wysoką temperaturę lub wilgoć. Breloki z miękkiego tworzywa PCV urozmaicają wystrój młodzieżowego pokoju, trafiają na lusterka samochodowe, uchwyty telefonów komórkowych i w wiele innych miejsc. Produkty możemy wykonać w wielu kształtach, rozmiarach i kolorach – skontaktuj się z nami i powiedz o jakim breloczku marzysz.

Producent breloków – dlaczego my?

Produkcja breloków to nasza domena. Zobacz dlaczego warto zamówić brelok u nas.

• Zapewniamy unikatowy projekt.

• Breloki wykonujemy szybko i w wysokim standardzie.

• Towar dostarczamy w ciągu kilku dni roboczych.

• Wykonaliśmy setki breloków!

Przykładowe realizację znajdziesz poniżej. Zapraszamy!