Producent naszywek - wszywki „chorągiewki”

Zakup nowej bluzy, sukienki czy spodni większość osób poprzedza żmudnym poszukiwaniem metek z informacjami o produkcie. Jedną z takich form informacji handlowej są wszywki chorągiewki. Nazwa tych specjalnych metek wynika z podobieństwa do prawdziwych chorągiewek – z jednej strony mocowanych w szwie tkaniny, z drugiej – swobodnie powiewających na powietrzu. Wszywki chorągiewki, podobnie jak naszywki na spodnie czy czapki, mogą informować o marce. W takiej sytuacji grafika może mieć postać logo lub nazwy wytwórcy. Wszywki są też dobrym sposobem na oznakowanie kolekcji. Dzięki nim można łatwo zidentyfikować np. stroje z naturalnych materiałów.

Wszywki do torebek, czapek i ubrań

W bogatej ofercie naszej firmy znajdą Państwo także wszywki chorągiewki w szerokim wyborze wzorów, kształtów i kolorów. Umieszcza się je między innymi na czapkach, bluzach, torbach czy kurtkach, nadając im w ten sposób niepowtarzalny i oryginalny wygląd. Świetnie sprawdzą się jako detale, które uzupełniają tekstylne gadżety reklamowe, takie jak koszulki firmowe czy czapki z daszkiem. Można ich również użyć do urozmaicenia swoich prywatnych ubrań i dodatków, personalizując je w ten sposób.

Zachęcamy do przyjrzenia się pełnej ofercie firmy Imar, wśród której znajdą Państwo także przelotki do słuchawek czy różnego typu naszywki na buty, czapki i ubrania.