Przywieszki do suwaków

Zamki błyskawiczne są bardzo popularne, a wykorzystuje się je nie tylko przy produkcji odzieży. Suwaki umożliwiają zapinanie toreb i plecaków, są wszywane do pościeli, zabawek, portfeli, etui telefonów i aparatów oraz dziesiątek innych produktów. Częste odpinanie i zapinanie zamka za pomocą małego detalu mogłoby się skończyć jego uszkodzeniem lub bólem palców. Przywieszki do zamków błyskawicznych oferują nie tylko rozwiązanie problemu dyskomfortu. To również atrakcyjny dodatek do stroju, designerska dekoracja torebki czy unikalny identyfikator telefonu.

Poza niewątpliwą funkcjonalnością przywieszki do suwaków są też atrakcyjne wizualnie. Pozwalają na małe urozmaicenie codziennego stroju, dodają mu nieco kolorów, wzbogacają o zabawny akcent. Dzięki urozmaiceniu wzorów za pomocą przywieszki do zamków można też zaakcentować przeznaczenie stroju lub własne pasje. W kolekcji mamy gadżety sportowe, motoryzacyjne, kulinarne oraz z logo znanych marek.

Przywieszki – kolorowa i praktyczna alternatywa

Trudno o bardziej irytującą rzecz niż brak przywieszki w suwaku kurtki lub torby. Jest to powszechny problem, gdyż tego typu elementy gubią się często i w najmniej odpowiednim momencie. Brak przywieszki niesie ze sobą przede wszystkim trudności w zakładaniu ubrań z suwakiem i codziennym użytkowaniu torby z zamkiem błyskawicznym. Co więcej, suwak bez przywieszki wygląda niechlujnie i nieelegancko, toteż zgubę należy jak najprędzej zastąpić nowym egzemplarzem.

Nasza firma, obok breloczków do kluczy, naszywek na ubrania i wszywek, zajmuje się również wykonywaniem przywieszek do suwaków zamków błyskawicznych, które stosuje się w kurtkach, bluzach czy torbach. Wykonujemy zarówno przywieszki zapinane na rzep, jak i wiszące na sznurku, toteż można montować je na wyrobach z wszytym zamkiem.

 Zachęcamy do obejrzenia wykonanych przez nas przywieszek.