Producent naszywek - o firmie

Firma Imar istnieje od 1993 roku. Naszą specjalnością jest produkcja naszywek, wszywek i dodatków krawieckich z elastomeru. Na przestrzeni lat zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu do perfekcji doprowadziliśmy technikę produkcji wszystkich wyrobów. Obecnie oferujemy różne rodzaje dodatków i rozszerzyliśmy gamę wzorów. Wytwarzamy również naszywki na zamówienie, których kolorystyka i design są zaprojektowane zgodnie z potrzebami klienta. Są to zarówno naszywki reklamowe, jak i dekoracyjne dodatki krawieckie do nowych kolekcji czapek, plecaków czy ubrań.

Ćwierć wieku działalności firmy zaowocowało zmianami w asortymencie, zapleczu maszynowym oraz technikach wytwarzania. Dziś jesteśmy znani już nie tylko jako producent naszywek. Do naszej oferty dołączyła również produkcja elastomerów metodą wtryskową. Zajmujemy się wykonawstwem takich produktów jak breloki reklamowe, etykiety plastikowe, przywieszki do zamków, paski na rzep, przeznaczone m.in. do zapinania mankietów, i inne dodatki.

Produkcja emblematów metodą sitodruku i mikrowtrysku

Jednym z obszarów działania naszej firmy jest produkcja emblematów, naszywek i innych dodatków zdobionych metodą sitodruku. Dzięki tej metodzie możliwe jest nanoszenie na powierzchnię folii, oraz materiałów skóropodobnych i innych, wzorów i kolorystyki w dowolnej formie. Zajmujemy się też wykonawstwem naszywek za pomocą tłoczenia prądami wysokiej częstotliwości oraz mikrowtrysku PVC. Do wytwarzania takich dodatków wykorzystujemy elastomery. Produkcja realizowana jest za pomocą nowoczesnych maszyn. Dzięki nim uzyskujemy bardzo ciekawe, trójwymiarowe wzory.

Oferujemy również grawerowanie w metalach kolorowych (mosiądz, aluminium) form do tłoczeń, stempli itp.

Niezależnie, czy kupujesz u nas naszywki na plecaki, breloki do kluczy, paski zapinkowe czy też jakikolwiek inny produkt – wybór usług Imar to gwarancja perfekcyjnie wykonanego zlecenia.

Polecamy zapoznanie się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do współpracy.