Naszywki na ubrania i plecaki

Naszywka potrafi diametralnie zmienić wygląd rzeczy, na której zostaje umieszczona. Gdy dodatkowo zaprojektujemy ją sami, doda przedmiotowi osobistego charakteru. To z pewnością pomoże jego posiadaczowi wyróżnić się z tłumu podobnie wyglądających ludzi. Naszywki na plecaki są też ciekawym sposobem na dokumentowanie swoich osiągnięć np. w turystyce, sporcie czy zaliczonych koncertach.

Z kolei naszywki na czapki są doskonałym sposobem na identyfikowanie się grupy podczas imprezy sportowej, kulturalnej czy eventu. Umieszczone na nich logo firmy sprawia, że zmieniają się w funkcjonalne gadżety reklamowe, które długo będą towarzyszyć właścicielowi nakrycia głowy.

Elastomery – produkcja naszywek metodą mikrowtrysku

Jednym z rodzajów wykonywanych przez nas naszywek są elastomery. Produkcja tych naszywek, zwanych również żelkami, odbywa się metodą mikrowtrysku. Do ich wytwarzania stosujemy lity PVC w kolorach wg palety Pantone lub wg wskazań klienta. Na specjalne zamówienie realizujemy również projekty fluorescencyjne (jaskrawe) lub fotoluminescencyjne (świecące w ciemności).

Zaletą naszywek wykonywanych metodą „mikrowtrysku” jest ich efektowność. Dzięki nakładaniu kilku warstw o różnych kolorach, możliwe jest tworzenie ciekawych zdobień. Przykładem wykorzystania tej techniki są przywieszki do zamków („pullery”) na sznurku, taśmie czy z wtopionym elementem metalowym. Umożliwia on zamocowanie przywieszki do „maszynki” zamka (pasują chociażby do zamków błyskawicznych polskiego producenta Alpha). Co więcej, jeśli podłoże PVC zostanie zastąpione włókniną lub tkaniną, uzyskujemy dodatkowe możliwości techniczne, estetyczne i użytkowe podczas kształtowania wyglądu naszywki.

Naszywki na odzież produkowane w naszej firmie to wyroby najwyższej jakości, odporne na pranie wodne. Nie należy więc obawiać się o ich stan po wyjęciu ubrań z pralki.

Realizujemy również projekty wszywek chorągiewek, breloczków do kluczy oraz przywieszek do suwaków i zamków błyskawicznych.