Naszywki na ubrania i plecaki

Naszywka potrafi kompletnie odmienić wygląd rzeczy, na której zostaje umieszczona. Gdy dodatkowo zaprojektujemy ją sami, doda przedmiotowi osobistego charakteru, a to pomoże z pewnością wyróżnić się jego posiadaczowi z tłumu podobnie wyglądających ludzi.

Jednym z rodzajów wykonywanych przez nas naszywek są elastomery (zwane „żelkami”) tworzone techniką „mikrowtrysku” z litego PCV w kolorach wg palety Pantone lub wg wskazań klienta. Na specjalne zamówienie realizujemy również projekty fluorescencyjne (jaskrawe) lub fotoluminescencyjne (świecące w ciemności).

Zaletą naszywek wykonywanych metodą „mikrowtrysk” jest ich efektowność. Dzięki nakładaniu kilku warstw o różnych kolorach, możliwe jest tworzenie ciekawych zdobień. Efektem korzystania z tej techniki są przywieszki do zamków („pullery”) na sznurku, taśmie czy z wtopionym elementem metalowym, który mocuje przywieszkę do „maszynki” zamka (pasują chociażby do zamków błyskawicznych polskiego producenta ALPHA). Co więcej, jeśli podłoże PCV zastąpione zostanie włókniną lub tkaniną, uzyskujemy dodatkowe możliwości techniczne, estetyczne i użytkowe podczas kształtowania wyglądu naszywki.

Naszywki produkowane w naszej firmie to produkty najwyższej jakości, odporne na pranie wodne. Nie należy więc obawiać się o ich stan po wyjęciu ubrań z pralki.

Realizujemy również projekty wszywek chorągiewek, breloczków do kluczy oraz przywieszek do suwaków i zamków błyskawicznych.